Mikrolaineahi MODULO LITE-ME 251SEM-CF563G
Modulaarne hõlpsasti monteeritav mikropruulikomplekt MODULO LITE-ME 251SEM-CF563G Koos brewhouse'iga BREWORX LITE-ME 250 Võimaldab tootmist Rohkem kui 250 et 1000 liitrit Õlut päevas. Selles õlletehase konfiguratsioonis on mahutite kogum, mille tootmisvõimsus on kuni Topelt fermenteeritud õlle 56.300 liitrit or 33.800 liitrit alt kääritatud õlut Aastas - aga ainult alates Õlle linnaste kontsentraadid, mitte linnast. Lihtne disain sõltumatute seadmetega võimaldab kliendi hõlpsat kokkupanekut ilma meie spetsialistideta. See konfiguratsioon ei hõlma monteerimistöid - klient teostab kasutaja juhendi koostamise ise hõlpsalt.
Manuaalne juhtimine Keemisprotsessi, meediumid ja mahutid koos PLC kontrolleritega.
SKU: Bml-251sem-cf563g Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus
Microbreweries-komplektid-266x143-266x143Modulaarne hõlpsasti monteeritav mikropruulikomplekt MODULO LITE-ME 251SEM-CF563G Koos brewhouse'iga BREWORX LITE-ME 250 Võimaldab tootmist Rohkem kui 250 et 1000 liitrit Õlut päevas. Selles õlletehase konfiguratsioonis on mahutite kogum, mille tootmisvõimsus on kuni Topelt fermenteeritud õlle 56.300 liitrit or 33.800 liitrit alt kääritatud õlut Aastas - aga ainult alates Õlle linnaste kontsentraadid, mitte linnast. Lihtne disain sõltumatute seadmetega võimaldab kliendi hõlpsat kokkupanekut ilma meie spetsialistideta. See konfiguratsioon ei hõlma monteerimistöid - klient teostab kasutaja juhendi koostamise ise hõlpsalt.
Modulo Lite-ME = moodulmikropruulikomplekt
Tehnilised parameetrid:
Tootmisvõimsus - iga päev:
Tootmisvõimsus - aastas:
  • Õlu, mis on toodetud pinna kääritamise meetodil ......... 56.300 Liitrit aastas
  • Aluselise käärimise meetodi abil toodetud õlut ... 33.800 Liitrit aastas
Toormaterjal :
  • CO2 survepudelites (silindrid)
  • Pesu- ja desinfitseerivad ained
Kontrollsüsteem :
  • Peetipaigaldusseadmed:
    • ventiilid ja klapid - käsitsi juhtimine
    • temperatuurid - PLC kontrollerid
    • mootorid, pumbad - PLC kontrollerid
    • Ajastus - käsitsi juhtimine
  • Mahutid - käärimine, küpsemine, ere õlu:
    • Ajastus - käsitsi juhtimine
  • Meedium - kuum vesi, jäävesi, virde jahutus, glükooli paak:
Ehitise jaoks vajalik ruum:
  • Põrandapind min: 36 m2
  • Ruumi kõrgus min: 2.1 m
Elektriühendus:
  • Elektriline pistik: 400V 3ph / 50 Hz
  • Elektriline kulu: 48 kW