Κατάλογος » Ζυθοποιεία, εξοπλισμός παραγωγής μπύρας και μηλίτη – ο κατάλογος προϊόντων » BDE : Εξοπλισμός διανομής ποτών » BCR: Συζεύκτες και μειωτές ποτών » DML-H127-H095 : DMfit πλαστικός γωνιακός σύνδεσμος L για δύο εύκαμπτους σωλήνες (flexi σωλήνες) : D=12.7mm (1/2″) | D=9.5mm (3/8″), AEU0706
DML-H127-H095 : DMfit πλαστικός γωνιακός σύνδεσμος L για δύο εύκαμπτους σωλήνες (flexi σωλήνες) : D=12.7mm (1/2″) | D=9.5mm (3/8″), AEU0706
 2 χωρίς ΦΠΑ
Γωνιακός πλαστικός σωλήνας L-coupler για σύνδεση δύο σωλήνων (εύκαμπτοι σωλήνες). 1ος εύκαμπτος σωλήνας με εξωτερική διάμετρο 12.7 mm (1/2″), 2ος σωλήνας με εξωτερική διάμετρο 9.5 mm (3/8″)
Παραγωγός: DMfit
Περιγραφή
Παραγωγός: DMfit
Τεχνικές παράμετροι :
H1 – σύνδεση εύκαμπτου σωλήνα Πλαστικός σωλήνας (εύκαμπτος σωλήνας) με εξωτερική διάμετρο 12.7 mm (1/2″)
H2 – σύνδεση εύκαμπτου σωλήνα Πλαστικός σωλήνας (εύκαμπτος σωλήνας) με εξωτερική διάμετρο 9.5 mm (3/8″)
Κωδικός DM AEU0706
Πρόσθετες πληροφορίες
Βάρος 0.5 kg
Διαστάσεις 20 30 × × 30 mm