PYTHON-6X0-127: Sæt med drikkevareslanger D12.7mm i isoleringskappen
 7 eksklusive moms
Sættet med ikke-afkølede drikkevareslanger i isoleringskappen beregnet til at transportere drikkevarer uden temperaturændring. Specielt designet til udleveringssystemer til drikkevarer. 6 stk drikkevareslange med udvendig diameter 12.7 mm. Prisen er gyldig for 1 meter af slangesættet.
Beskrivelse
DrikkepythonSættet med ikke-afkølede drikkevareslanger i isoleringskappen beregnet til at transportere drikkevarer uden temperaturændring. Specielt designet til udleveringssystemer til drikkevarer. 6 stk drikkevareslange med udvendig diameter 12.7 mm. Prisen er gyldig for 1 meter af slangesættet.
PYTHON 6X2 slangesættet inkluderer:
  • 6 stk drikkevareslange 9.5 mm x 12.7 mm
  • Skumisoleringsjakke
PYTHON - skema af system med pythonslangesættet
Yderligere oplysninger
Vægt 0.5 kg
Mål 300 × 300 × 300 mm