PF-PRTC64G64F : Redukce potrubí TriClamp DN50 2″/64 mm na BSP 1 1/2″ (6/4″)F Nerezová ocel
 45 bez DPH
Nerezová armatura: trubková redukce s TriClamp 2″ / D=64 mm a vnějším závitem BSP G 1 1/2″ (6/4″) vnitřní.
Popis
Specifikace:
  • Materiál: Nerezová ocel AISI 304
  • Velikost závitů: 1 1/2″ (47 mm) samice
  • Tri-svorka Vnitřní průměr: 44mm / DN50, Vnější průměr kotouče: 64mm
  • Velikost: 64x48x50mm
Další informace
Hmotnost 0.5 kg
Rozměry 100 x 70 x 70 mm