katalog » Pivovary, zařízení na výrobu piva a cideru – katalog produktů » BDE : Zařízení pro výdej nápojů » BCR: Nápojové spojky a reduktory » JGL-H127-H95 : JG L-spojka (redukce) z hadice 12.7 mm (1/2″) na hadici 9.5 mm (3/8″)
JGL-H127-H95 : JG L-spojka (redukce) z hadice 12.7 mm (1/2″) na hadici 9.5 mm (3/8″)
 4 bez DPH
Plastová L-konektor : Dvě hadicové spojky na L-spojce pro připojení hadice o vnějším průměru 9.5 mm (3/8″) a hadice o vnějším průměru 12.7 mm (1/2″) . Systém John Guest.
Popis
Další informace
Hmotnost 0.05 kg
Rozměry 20 x 30 x 20 mm