 57 bez DPH
Technické parametry :
  • Rozměry (délka/průměr): 10/3″
  • Pórovitost: 1.00 µm
  • Materiál: Polypropylen (PP)
  • Standard připojení: DOE (systém s dvojitým otevřeným koncem)
  • Výrobce: Itálie
  • Shoda s normami: EC 1935/2004, EC 10/2011, FDA 21CFR
Popis
Technické parametry :
  • Pórovitost: 3.00 µm
  • Materiál: Polypropylen (PP)
  • Výrobce: Itálie
Upozornění:
Tato filtrační svíčková vložka je kompatibilní s tímto filtrem (produkt Kegland):
WBFK-95H: Jednoduchá sada pro filtraci vody a piva
Není kompatibilní s filtračními prvky ENOL a filtry určenými pro filtrační prvky ENOL.
Funkce:
  • Velikost prvku: 10/3″
  • Průměr: 2.75″
  • Velikost pórů 3.00 μm
  • Hmotnost: 0.27 kg
  • Vysoká chemická odolnost díky použití 100% polypropylenu a polyethylenu
  • Snadno smáčitelný, což znamená, že test integrity je přímočarý
  • Použité materiály umožňují pravidelné čistící a sterilizační cykly a tím velmi ekonomický provoz
  • Chemické čištění není povoleno
Specifikace produktu :
Diferenční tlak ve směru proudění – max 4.8 bar při 25 °C / 2.0 bar při 80 °C
Materiál klece polypropylen
Adaptér bez
Parní cykly >100 při 110 °C za 30 minut
Typ filtračního materiálu polypropylen
Kód adaptéru DOE (dvojitý otevřený systém)
Materiál adaptéru polypropylen
Materiál koncovky polypropylen
Design – struktura Plisovaný
Materiál těsnění / O-kroužku ------
Délka kazety 10 "(25.4 cm)
Účinnost retence 99.98%
Hodnocení retence 3.00 μm
Provozní teplota – max 80 °C
Zpětná omyvatelnost Až 2.0 bar (29 psid) při 80 °C (176 °F)
Materiál vnitřního cideru polypropylen
Chemická odolnost pH 1-14
Další informace
Hmotnost 0.5 kg
Rozměry 200 x 200 x 350 mm