katalog » Pivovary, zařízení na výrobu piva a cideru – katalog produktů » CSE: Chladicí systémy, zařízení » CLC: Kompaktní kapalinové chladiče » CLC-4P2300: Kompaktní kapalinový chladič 2.3 kW pro až čtyři nádrže, se 4 čerpadly, 4 termosenzory a 5 regulátory teploty
Sleva!
CLC-4P2300: Kompaktní kapalinový chladič 2.3 kW pro až čtyři nádrže, se 4 čerpadly, 4 termosenzory a 5 regulátory teploty
CLC-4P2300 GreenLine je kompaktní chladič vody nebo glykolu se 4 integrovanými čerpadly, 4 termosenzory a 5 regulátory teploty. Tato chladicí jednotka je určena k chlazení až čtyř nápojových nádrží. Lze ji použít k chlazení piva, ciderů, lyofilizovaného vína nebo jiných nápojů. Chladicí výkon je 2300 W.
Popis
CLC-4P2300 Kompaktní glykolový chladič 2300W pro chlazení až čtyř nádržíCLC-4P2300 GreenLine je kompaktní chladič vody nebo glykolu se 4 integrovanými čerpadly, 4 termosenzory a 5 regulátory teploty. Tato chladicí jednotka je určena k chlazení až čtyř nápojových nádrží. Lze ji použít k chlazení piva, ciderů, lyofilizovaného vína nebo jiných nápojů. Chladicí výkon je 2300 W.
Tato chladicí jednotka je založena na úspěšném provedení výkonného chladiče CLC-4P2300.
Český produkt-001
Technické parametry :
Výkon chladicího kompresoru ... .. 2300 W
Maximální chladicí kapacita ... 200 litrů Do 0 ° C / Tk 45 ° C Δt 10 ° C
Plný chladicí výkon… 180 litrů až 0 ° C / Tk 45 ° C Δt 10 ° C
Kapacita ledové banky ... 10-20 kg
Objem integrované nádrže na glykol ... 35 litrů
Chladivo… R290 (zelená linka)
Elektrické připojení ... 220-240V / 50Hz
Spotřeba ... 1380 W / 6A
Přemístění čerpadla ... 12.0 m
Počet nezávislých regulátorů teploty (pro nádrže) ... 4pcs
Počet nezávislých vodních čerpadel (pro nádrže) ... 4pcs
Počet nezávislých termosenzorů (pro nádrže) ... 4pcs
+ jeden regulační systém pro chlazení vody uvnitř chladiče ... 1pc
Délka kabelů termočidla ... Měřiče 4x 6
4ks výstupu vody: potravinářská hadice JohnGuest 12.7 mm (1/2 ″)
4ks vody: JohnGuest 12.7 mm (1/2 ") potravinová hadice
Doporučeno pro chlazení až 2000 litrů piva, vína, cideru v 1-4 ks izolovaných fermentorů…
Upozornění: Parametry výkonu platí pro okolní teplotu od 0 do 25 ° C
Chladící kapacita :
Hodnoty platí pro okolní teplotu max. 25 °C
Teplota vody/glykolu -4 ° C 0 ° C + 4 ° C
Chladicí výkon 1.5 kW 1.9 kW 2.3 kW
Popis - připojení a hlavní části chladiče
Spojky hadic CLC-4P2300
Úplný popis CLC-4P2300
  1. Spínač čerpadla (4ks)
  2. Digitální termostat pro čerpadlo (4ks)
  4. Hlavní vypínač (zapnuto / vypnuto)
  5. Vzduchový ventilátor
  6. Napájecí kabel (1ph 230V / 50Hz)
  7. Kondenzátor
  8. Zásuvka čerpadla (4ks - pro snadnou výměnu poškozeného čerpadla)
  9. Vývod chladicí vody (4ks konektorů John Guest pro hadice s vnějším průměrem 12.7 mm)
  10. Přívod chladicí vody (4ks konektorů John Guest pro hadice s vnějším průměrem 12.7 mm)
  11. Čerpadlo (4ks)
  12. Přepadová vypouštěcí trubka (doporučuje se vložit do nádoby na odpadní vodu)
  13. Ukazatel hladiny (odtok)
  14. Teplotní sonda (4ks se vloží do jímky senzoru v chlazené nádrži)
Ovládací panel - čtyři digitální termostaty pro zobrazení a nastavení teploty ve čtyřech tancích:
Zobrazení nastavené teploty:
1. Krátce stiskněte tlačítko SET. Na displeji se zobrazí nastavená hodnota.
Změna nastavené teploty:
1. Podržte tlačítko SET déle než 2 s.
2. Zobrazí se nastavená teplota a začne blikat indikátor ° C.
3. Nastavenou teplotu lze změnit stisknutím nebo (do 10 s).
Rozměry:
Rozměry… 420x520x930 mm
Na paletě… 1200x800x1100 mm
Hmotnost ... 70 kg
Doporučená aplikace:
Pro tuto aplikaci nepotřebujete žádné další vybavení (regulační ventily, regulátory, senzory atd.)
Jak má být chladič připojen k nádržím?
CLC-4P2300 - Připojení k nádržím
  1. Chladicí nádrž (musí být vybavena chladicím pláštěm nebo ponorným chladicím výměníkem)
  2. Hadice chladicího média - vstup do nádrže (s vnějším průměrem 12.7 mm)
  3. Teplotní senzor (vložený do jímky senzoru)
  4. Hadice chladicího média - vstup do nádrže - návrat z nádrže (s vnějším průměrem 12.7 mm)
  5. Chladicí jednotka CLC-4P2300
Podívejte se na příklad fermentačního systémua vybaveného chladičem CLC-4P2300 GreenLine…
FUIC-SLP1C-4x500CCT - Fermentační & zrání samochlazená jednotka 4 × 500/625 litrů… více informací
Propojení chladiče s nápojovými nádržemi
Připojte kompaktní chladič CLC-4P2300 k nádržím
  1. Hadice o průměru 12.7 mm s izolací PUR: Vstup z chladiče do nádrže s dvojitým pláštěm
  2. Dvouplášťová nádrž s chlazeným nápojem
  3. Teplotní sonda 6m
  4. Hadice o průměru 12.7 mm s izolací PUR: Výstup z nádrže s dvojitým pláštěm do chladiče
  5. Kompaktní kapalinový chladič CLC-4P2300 2.3 kW se 4 čerpadly
Další informace
Hmotnost 70 kg
Rozměry 1200 x 800 x 1100 mm