Pivovare BREWORX LITE-ME BLM-1003 sa fermentorima od 3000 L

BREWORX LITE-ME 1003 pivovara sa 3000 L fermentatoraPivovare BREWORX LITE-ME 1003 - Preporučene osnovne konfiguracije restoranskih pivara koje su opremljene mašinom za pripremu sladovine BREWORX LITE-ME 1000 i nekoliko fermentatora od nehrđajućeg čelika korisne zapremine 3000 litara po svakom rezervoaru.

Osnovni pivarski kompleti u ovoj kategoriji dizajnirani su za proizvodnju 1180 lita sladovine po jednoj šarži, a volumen spremnika omogućava maksimalnu proizvodnju jedne šarže dnevno.

Proizvodni kapacitet pivare je 3540 litara sladovine po jednom danu piva, što je približno 3000 litara piva nakon procesa fermentacije.

Mašina BREWORX LITE-ME 1000 za pripremu sladovine ima tradicionalni dizajn koji je tipičan za češku školu pivara. Sve komponente potrebne za proizvodnju sladovine integrirane su u dva funkcionalna spremnika. Ova vrsta aparata za pripremu sladovine može dnevno proizvesti od jedne do četiri serije sladovine pri čemu se umjesto slada koristi samo ekstrakt slada. Mašinu proizvodimo u dvije različite varijante - s vanjskim dizajnom od nehrđajućeg čelika ili bakra.

Mašina se obično postavlja i radi direktno u unutrašnjosti restorana, gdje glavni pivar radi s njim pred svim posjetiteljima restorana. Luksuzni tradicionalni dizajn vizualno komplicirane mašine za proizvodnju sladovine usred restorana dobar je marketinški alat koji privlači pažnju kupaca.

U ovoj kategoriji možete pronaći pivovare s opsegom kapaciteta za proizvodnju piva od 2250 hektolitara do 9000 hektolitara godišnje, prema vrsti i broju fermentacijskih rezervoara i vrsti piva koje se proizvode.

Više informacija o pivovarama BREWORX LITE-ME 1003:

Pivovare BREWORX LITE-ME 1003 - sve o ovoj vrsti pivara
Pivnica BREWORX LITE-ME 1000 - sve o procesu mašine za pripremu sladovine
Oprema za pripremu piva za suvo - sve o sistemu za proces proizvodnje sladovine
Oprema za fermentaciju piva - sve o spremnicima za fermentaciju piva i završnoj opremi za pripremu piva
Oprema za punjenje piva - sve o objektima za punjenje piva u boce, petare, bačve od nehrđajućeg čelika itd.
Pomoćna oprema - sve o kontrolnom sistemu, sistemu čišćenja i sanacije, rashladnom sistemu itd.

Cijene ovih konfiguracija ne uključuju radnu snagu (instalacijski rad i našu pomoć pri pokretanju opreme na mjestu) i troškove isporuke. Izračunavat će se pojedinačno prema mjestu isporuke i ugradnje. Nudimo ove pivovare i u drugim konfiguracijama. Možemo vam poslati našu ponudu za bilo koju posebnu konfiguraciju pivovare prema vašim zahtjevima.


Osnovne konfiguracije pivara BREWORX LITE-ME 1003:

Nema proizvoda su nađene vaš izbor.