Каталог » Пивоварни, оборудване за производство на бира и сайдер – продуктовият каталог » BWM: Машини за пивоварната » Опции за машини за варене » WFI - Wort филтри » PFIN-40-050 : Филтърна вложка за тръбно филтърно тяло DN40 – мрежа с отвори 0.50 x 0.50 mm, неръждаема стомана
PFIN-40-050 : Филтърна вложка за тръбно филтърно тяло DN40 – мрежа с отвори 0.50 x 0.50 mm, неръждаема стомана
Филтърна вложка от неръждаема стомана за тръбно филтърно тяло DN40 (правата версия или ъгловата версия). Филтрирането става през мрежа от неръждаема стомана с множество квадратни отвори с размери 0.50 х 0.50 мм.
Изчистете селекцията
Описание
Характеристики:
Филтърната вложка се отстранява лесно и се почиства.
Пълният компактен тръбен филтър (тялото и филтърната вложка):
Забележка: Филтърната вложка не е включена в цената на филтърното тяло.
Технически параметри :
  • Съвместим с: тяло на тръбен филтър DN40 (съединител за млечни продукти / TriClamp)
  • Дължина на филтриращата вложка (част с мрежата от неръждаема стомана): 320 мм
  • Вътрешен диаметър на тялото на филтъра: 85 мм
  • Квадратни отвори с размери 0.50 х 0.50 мм