Цена само при поискване
Описание
Ние сме оторизиран търговски партньор на европейския производител.
Новата система за пълнене на бутилки с 6 глави – скоростта на изпълнение е решаваща
Това е най-бързата малка компактна машина за бутилиране с противоналягане, която предлагаме!!
Цялата умна концепция е, че бутилката преминава от пълнене до затваряне възможно най-бързо.
Технически спецификации :
  • Размери в базовата версия: 1200 x 600 x 2200 мм (Ш x Д x В)
  • Размери в напълно оборудваната версия: 3000 x 800 x 2200 mm (Ш x Д x В)
  • Тегло в базовата версия: 320 кг
  • Тегло в базовата версия: 650 кг
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Колелца и регулируеми по височина крачета
  • Работна височина 905 – 1050 мм
  • Неръждаеми вентили с EPDM уплътнение
  • 10” водоустойчив сензорен екран
  • Контролерът Arduino PRO PLC с доживотни актуализации
  • Захранване: 3 фази 400V / 50 @ 4A максимална входна мощност
  • Вход за напитки: DIN 32676 (TriClamp) 1,5” / DN40
  • Вход за сгъстен въздух: BSP 3/8″ мъжки
  • Входяща вода: BSP 1/4″ мъжки
  • CO2 вход: BSP 1/4″ мъжки
  • Консумация на въздух: 400L/min. при 8 бара
  • Формат на бутилка: Всички цилиндрични бутилки с диаметър 59.5 – 61.6 mm, дълго гърло (възможно е и 0.75 при поискване)
Срок на доставка: 4-6 месеца след поръчка.
Допълнително оборудване и услуги:
Код на артикула: Описание: Цена:
АБФ-УБФС Универсална система за форматиране на бутилки Цена при поискване
ABF-MDEP Мини депалетизатор Цена при поискване
ABF-MRIN Ръчно изплакване на бутилка Цена при поискване
АБФ-АРИН Автоматична изплакваща бутилка Цена при поискване
ABF-PTPS Опаковъчна маса с пакетираща система Цена при поискване
ABF-OCBD Изходящ конвейер за бутилки 2 метра с тунел за сушене на бутилки Цена при поискване
ABF-BWAH Големи колела с регулируема височина Цена при поискване
АБФ-ПКЕУ Опаковка за доставка (Европа) – цената зависи от конфигурацията Цена при поискване
ABF-PKWD Опаковка за изпращане (извън Европа) – цената зависи от конфигурацията Цена при поискване
Как функционира машината:
Машината ABF36 може да бъде оборудвана според желанията на клиента.
В основната конфигурация (полуавтоматична версия) е оборудван с:
– Конвейер за въвеждане на бутилки (бутилките се зареждат ръчно от човешки оператор)
Изобарното пълнене на бутилка винаги е напълно автоматично с нашата сензорна технология.
Автоматично пълнене:
Автоматично затваряне:
Автоматично изплакване на външната повърхност на бутилката:
Допълнително оборудване:
Изходен конвейер:
Мини депалетизатор:
Ръчно изплакване на бутилка:
Автоматично изплакване на бутилка:
Опаковъчна маса (с оборудването за обработка и опаковане на бутилки):
Видеоклипове:
ABF36-2200: Автоматична 6-глава машина за пълнене/затваряне на бутилки с противоналягане
Допълнително оборудване:
ABF-ARIN : Автоматично устройство за изплакване на бутилки
Допълнителна информация
Тегло 800 кг
Размери 3000 1000 × × 2450 mm