Breweries BREWORX COMPACT BCO-2001

Prodhime artizanale industriale me makinën për pirjen e lejeve BREWORX TRITANK 2000 dhe fermentuesit 2000L

BREWORX COMPACT 2001 janë prodhime artizanale industriale për restorante me përmasa të mëdha të cilat përbëhen nga makina për prodhimin e WortWorx TRITANK 2000 dhe një grup i pajisur plotësisht nga rezervuarët profesionalë të fermentimit të birrës me një kapacitet nominal litra 2000

Brewerx Compact 2000 birrarë - sistemi i prodhimit të birrës për restorante me madhësi të mesmeKomplete tipike të birrrave të pajisura me makinën BREWORX TRITANK 2000 për prodhimin e lythave. BREWORX COMPACT 2001 prodhuesit e birrës janë prodhime artizanale me madhësi të mesme, të destinuara kryesisht për restorante dhe pubs me madhësi të mëdha me prodhimin e tyre të birrës dhe shitjen me pakicë.

Ato janë të pajisura me një makinë karrem industriale të birrës dhe pajisje moderne profesionale për prodhimin e birrës si fermentues cilindrikë dhe konikë birre ose vazo të fermentimit të hapur, sistem automatik ftohjeje, sistem pastrimi dhe sanitizues etj. Isshtë e mundur që ato të përdoren për prodhimin e të gjitha llojeve të njohura të birrë.

Kapacitetet e prodhimit të birrës nga hektolitrat 1500 deri në hektolitra 6000 në vit sipas rezervuarëve të fermentimit të numrit dhe llojit të birrës që do të prodhohet.

Makina BREWORX TRITANK 2000 për përgatitjen e lythit ka një dizajn praktik industrial, i cili është tipik për birrarët me përmasa të vogla dhe të mesme evropiane. Të gjithë përbërësit që janë të domosdoshëm për prodhimin e kamxhikut janë integruar në tre tanke universale. Tankdo rezervë siguron disa funksione. Ky lloj i makinerisë së krijimit të lythave është në gjendje të prodhojë nga një deri në dy tufa të lythave në ditë, nëse malti përdoret për pirjen, ose deri në tre tufa lythash në ditë, nëse në vend të kësaj përdoret ekstrakt malti. Ne prodhojmë makinën e çelikut inox. Makina zakonisht vendoset dhe funksionon në dhomën e birrës industriale por mund të vendoset edhe direkt në brendësi të restorantit.

Më shumë informacione në lidhje me fabrikat e birrës BREWORX COMPACT 2001:


Konfigurimet themelore të birrarëve të BREWORX COMPACT 2001:

Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  253614 -  361790 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  289873 -  430142 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  334317 -  511455 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  381670 -  590391 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  308345 -  416521 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  339604 -  479873 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  378518 -  555656 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë
Sistemi kompakt i birrës Tritank
Sistemi kompakt i birrës Tritank
nuk vlerësuarat  422401 -  631122 Duke përjashtuar taksën Lexo më shumë